Ścinki owaty

6,30 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Owata poliestrowa jest to włóknina wysoko puszysta. Wykonana jest w 100% z trudnopalnych włókien poliestrowych. Jest ona miękka, sprężysta oraz odporna na zagniecenia. Włóknina ma właściwości antyalergiczne, jest przewiewna i nie chłonie wilgoci. Ma ona zastosowanie przy produkcji takich wyrobów jak np.: materace (nie nadaje się do kołder), legowiska dla zwierząt domowych, artykuły dziecięce, zabawki lub może być wykorzystana jako wypełnienie obić tapicerskich, a także służyć jako mata filtrująca powietrze lub wodę.

Włóknina posiada certyfikat jakości Oeko-Tex®Standard 100 z Instytutu Włókiennictwa w Łodzi.

ZAKUP I WYSYŁKA

Kupując jedną sztukę, otrzymają Państwo 1kg ścinków włókniny o gramaturze ok. 100-300 g/m2 Przy zakupie większej ilości (kilku sztuk) ścinków wysyłamy je w postaci zajmującej mniej miejsca poprzez odessanie powietrza. W takiej sytuacji należy przesyłkę niezwłocznie rozpakować, aby włóknina nie uległa trwałym odkształceniom.

REALIZACJA ZAMÓWIENIA I DOSTAWA

Zamówienia realizujemy w ciągu 1-3 dni roboczych, lecz ostatecznie termin dostawy zależy od możliwości logistycznych wybranego przez Kupującego doręczyciela.

Gramatura: 100-300 g/m2

Grubość włókniny: do 20 mm

Kolor: biały

Jednostka zakupowa: 1szt. = 1kg

630007
Nowy

Polecamy również ( 5 inne produkty w tej samej kategorii )

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło