Kulki silikonowe 10kg

163,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

indeks na allegro

KULKA SILIKONOWA

 

Kulki silikonowe stosowane są jako wypełnienie do poduszek, zabawek, śpiworów i innych wyrobów tapicerskich z miękkim wsadem. Może być także wykorzystywana jako materiał dekoracyjny (np. jako sztuczny śnieg).

Oferowana przez nas kulka jest produktem polskim. Produkowana jest z włókien bardzo dobrej jakości. Kuleczki mają średnicę około 5mm. 

Kulka silikonowa jest materiałem wysoce sprężystym, który zachowuje swoje właściwości przez bardzo długi czas. Włókninę tę można prać mechaniczne w temp. do 60 °C. Po wyschnięciu i delikatnym roztrzepaniu, kulka nadal jest sprężysta. Ponadto we włókninie silikonowej nie rozwijają się mikroorganizmy, takie jak roztocza, dzięki czemu można ją z powodzeniem polecać alergikom. Wyroby wypełnione kulką są ciepłe i bardzo lekkie. Ogromną zaletą silikonowego wsadu w poduszkach jest jego zdolność do dopasowywania się do kształtu głowy.

 

ZAKUP 1 szt. = 10 kg = 1 paczka

 

ORIENTACYJNA WYDAJNOŚĆ

1kg kulki silikonowej wystarcza do wypełnienia poduszki o wym. 70x80cm.

 

Włóknina posiada certyfikat Oeko-Tex®Standard 100

Tagi: wypełnienie do poduszek kanapowych, wypełnienie do poduszek jysk, kulki silikonowe wypełnienie, wypełnienie poduszek, czym wypełnić poduszki na kanapę, wypełniacz do poduszek, puch, wypełniacz do poduszek, puch, wypełnienie do poduszek, poduszka wypełnienie, czym wypełnić poduszki na kanapę, wypełnienia.

 610006
Nowy

Polecamy również ( 5 inne produkty w tej samej kategorii )

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło