Obrzeża trawnikowe, ogrodowe + kotwy(16Mx58MM+50)

110,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Obrzeża doskonale sprawdzają się każdym ogrodzie. W łatwy sposób stworzymy efektowe granice trawnika. Odgrodzimy korę, kamienie, kruszywa. Bez problemu poprowadzimy nawet najbardziej skomplikowaną alejkę ogrodową. Pozwalają również zastąpić ciężkie krawęż

Obrzeża trawnikowe, ogrodowe, plastikowe 58mm

Obrzeża doskonale sprawdzają się każdym ogrodzie. W łatwy sposób stworzymy efektowne granice trawnika. Odgrodzimy korę, kamienie, kruszywa. Bez problemu poprowadzimy nawet najbardziej skomplikowaną alejkę ogrodową. Pozwalają również zastąpić ciężkie krawężniki przy budowie chodników z kostki brukowej. Nadaje kostce lekki wygląd, ponieważ jest prawie niezauważalna i zazwyczaj dobrze schowana w gęstwinie traw. Budowa ścieżek o nieregularnych kształtach (łukach, kołach) nie stanowi teraz problemu.  Po zamontowaniu jest możliwość poprowadzenia systemu nawadniania oraz linii kroplujących.

Sposób montażu nie należy do skomplikowanych. Wystarczy włożyć jeden element w drugi. Do połączenia elementów nie potrzebujemy dodatkowych narzędzi. W przypadku chęci zagięcia elementu, wystarczy przeciąć element w najcieńszym jego miejscu. Efekt pokazany jest na zdjęciach. Do przymocowania obrzeży do podłoża wykorzystuje się specjalne kotwy, które otrzymują Państwo w zestawie. Jeśli potrzebują Państwo więcej kotw, można je u nas dokupić w osobnej ofercie.

Wymiary:

Długość: 100cm

Wysokość: 5,8 cm

Szerokość(podstawa): 7 cm

Materiał: Tworzywo sztuczne

Okres trwałości: około 10 lat

Jednostka zakupowa: 1 komplet = 16 MB obrzeża plus 50 kotew mocujących.

Produkt Polski

Tagi: obrzeża ogrodowe, obrzeża trawnikowe, obrzeże trawnikowe, obrzeże ogrodowe, krawężniki ogrodowe, obrzeża trawnikowe obi.

900241
Nowy

Polecamy również ( 16 inne produkty w tej samej kategorii )

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło