Obrzeża trawnikowe, ogrodowe, plastikowe 45mm

4,45 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Obrzeża trawnikowe, ogrodowe, plastikowe 45mm

Obrzeża doskonale sprawdzają się każdym ogrodzie. W łatwy sposób stworzymy efektowe granice trawnika. Odgrodzimy korę, kamienie, kruszywa. Bez problemu poprowadzimy nawet najbardziej skomplikowaną alejkę ogrodową. Pozwalają również zastąpić ciężkie krawężniki przy budowie chodników z kostki brukowej. Nadaje kostce lekki wygląd, ponieważ jest prawie niezauważalna i zazwyczaj dobrze schowana w gęstwinie traw. Budowa ścieżek o nieregularnych kształtach (łukach, kołach) nie stanowi teraz problemu.  Po zamontowaniu jest możliwość poprowadzenia systemu nawadniania oraz linii kroplujących.

Sposób montażu nie należy do skomplikowanych. Wystarczy włożyć jeden element w drugi. Do połączenia elementów nie potrzebujemy dodatkowych narzędzi. W przypadku chęci zagięcia elementu, wystarczy przeciąć element w najcieńszym jego miejscu. Efekt pokazany jest na zdjęciach. Do przymocowania obrzeży do podłoża wykorzystuje się specjalne kotwy, które otrzymują Państwo w zestawie. Jeśli potrzebują Państwo więcej kotw, można je u nas dokupić w osobnej ofercie.

Wymiary:

Długość: 100cm

Wysokość: 4,5 cm

Szerokość(podstawa): 7 cm

Materiał: Tworzywo sztuczne

Okres trwałości: około 10 lat

Jednostka zakupowa: 1 sztuka = 1 mb 

Produkt Polski

Tagi: obrzeża ogrodowe, obrzeża trawnikowe, obrzeże trawnikowe, obrzeże ogrodowe, krawężniki ogrodowe, obrzeża trawnikowe obi.

8010163
1356 Przedmioty
Nowy

Polecamy również ( 16 inne produkty w tej samej kategorii )

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło