Wigofil Włóknina Polipropylenowa – różne warianty

0,80 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Cena za m2.

Gramatura
Kolor
Szerokość wigofilu
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

Fizelina polipropylenowa to materiał o wielu zastosowaniach. Producenci cenią ją przede wszystkim za niesamowitą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Chociaż fizelina polipropylenowa jest bardzo przewiewna i delikatna, ciężko jest ją przedziurawić - dlatego właśnie sięga się po nią przede wszystkim w produkcji tapicerek oraz materacy.

Dostępna w naszym sklepie internetowym fizelina polipropylenowa zachowuje swoje właściwości przez wiele miesięcy, a nawet lat po praniu w temperaturze 40°C. Ze względu na swoją miękkość i lekkość, jest często wykorzystywana w rękodziele. Fizelinę polipropylenową przyjemnie tnie się nożycami i kroi gilotyną, dzięki czemu sięgają po nią również krawcowe. Może posłużyć do wykonania przyjemnych dla skóry podszewek spódnic i sukienek.

Fizelina polipropylenowa to element zaopatrzenia każdej kwiaciarni - często stroi się nią bukiety. Włóknina nie tylko pozwala kwiatom swobodnie oddychać, ale też dopełnia całości kompozycji. Fizelina polipropylenowa występuje w wielu kolorach, dzięki czemu łatwo znaleźć ją w pożądanym kolorze.

Dostępna u nas fizelina polipropylenowa posiada certyfikat jakości Oeko -Tex®Standard 100 z Instytutu Włókiennictwa w Łodzi.

Fizelina polipropylenowa znajduje również zastosowanie w takich branżach, jak:

    • tapicerstwo
    • meblarstwo (produkcja materacy)
    • kaletnictwo
    • rękodzieło

Skład: 100 % polipropylen 

ZAKUP I WYSYŁKA WIĘKSZEJ ILOŚCI

Kupując jedną sztukę, otrzymają Państwo 1m² włókniny.

Szerokość rolki: 160 cm 1 szt. = 1 m2 = 0,625 mb

Szerokość rolki: 100 cm 1 szt. = 1 m2 = 1,000 mb

Szerokość rolki: 80 cm 1 szt. = 1 m2 = 1,250 mb

REALIZACJA ZAMÓWIENIA I DOSTAWA

Przy zakupie większej ilości (kilku sztuk) fizeliny wysyłamy ją w jednym kawałku. Zamówienia realizujemy w dniu jego złożenia lub następnego. Więcej sztuk pakujemy w jedną przesyłkę zbiorczą. Termin dostawy zakupionego towaru wynosi 1-2 dni robocze, lecz ostatecznie zależy on od możliwości logistycznych wybranego przez Kupującego doręczyciela. 

9999 Przedmioty
Nowy

Polecamy również ( 6 inne produkty w tej samej kategorii )

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło