Tkanina (welur) MINKY niebieska 07

24,80 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Tkanina po Hadze

 

 TKANINA WELUROWA MINKY

Tkanina jest miękka i miła w dotyku. Posiada wytłoczony wzór. Może być ona wykorzystana do szycia kocyków, przyborów, zabawek dla dzieci. Można z niej też szyć narzuty, poszewki, pokrowce itp. Tkaninę można prać w pralce w temp. 30 st. z lekkim wirowaniem.

Tkaniny nie zawierają szkodliwych pierwiastków i zawartości metali ciężkich. Wszystkie badania przeprowadzone przez Instytut Włókiennictwa potwierdziły, że tkanina mieści się w granicach normy:

ZAKUP I WYSYŁKA WIĘKSZEJ ILOŚCI

Kupując jedną sztukę, otrzymają Państwo 1mb tkaniny o wymiarach: 150cm x 100cm. Przy zakupie większej ilości (kilku sztuk) tkaniny wysyłamy ją w jednym kawałku. 


 

W NASZYM SKLEPIE ZNAJDĄ PAŃSTWO

TAKŻE INNE WZORY TKANIN OBICIOWYCH ORAZ WIELE ROZMAITYCH ARTYKUŁÓW TAPICERSKICH 

 

REALIZACJA ZAMÓWIENIA I DOSTAWA

Zamówienia realizujemy w ciągu 1-3 dni roboczych, lecz ostatecznie dostawa zależy od możliwości logistycznych wybranego przez Kupującego doręczyciela. Niniejszy produkt wyczerpuje w pełni definicję rzeczy nieprefabrykowanej, która jest dostarczana na spersonifikowane żądanie klienta. Tym samym niniejszy produkt w myśl Art. 38, pkt. 3 Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku oraz Regulaminu Sklepu, nie podlega ogólnym przepisom o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość poza lokalem przedsiębiorcy

 
Szerokość rolki: 150 cm
Gramatura: 280-290 g/m2 
 
Jednostka zakupowa: 1 szt. = 1 mb = 1,5   m2

640145
3 Przedmioty
Nowy

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło