Tkanina obiciowa BONITO 10 GREEN

44,20 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

INDEKS PO BATUMI

TKANINA OBICIOWA BONITO

 

Oferujemy Państwu tkaniny obiciowe z serii NASTEX. Cechuje je wysoka jakość wykonania oraz – poparta testami –  bardzo duża trwałość podczas użytkowania.

ZAKUP I WYSYŁKA WIĘKSZEJ ILOŚCI

Kupując jedną sztukę, otrzymają Państwo 1mb tkaniny o wymiarach: 140cm x 100cm. Przy zakupie większej ilości (kilku sztuk) tkaniny wysyłamy ją w jednym kawałku. 

Widoczna na ekranie monitora kolorystyka może nieznacznie odbiegać od oryginalnej kolorystyki tkanin. Dopuszcza się nieznaczne różnice w kolorystyce tkanin pomiędzy partiami produkcyjnymi.

W NASZYM SKLEPIE ZNAJDĄ PAŃSTWO

TAKŻE INNE WZORY TKANIN OBICIOWYCH ORAZ WIELE ROZMAITYCH ARTYKUŁÓW TAPICERSKICH 

REALIZACJA ZAMÓWIENIA I DOSTAWA

Zamówienia realizujemy w ciągu 1-3 dni roboczych, lecz ostatecznie dostawa zależy od możliwości logistycznych wybranego przez Kupującego doręczyciela. Tkanin nie wysyłamy przesyłkami za pobraniem. Niniejszy produkt wyczerpuje w pełni definicję rzeczy nieprefabrykowanej, która jest dostarczana na spersonifikowane żądanie klienta. Tym samym niniejszy produkt w myśl Art. 38, pkt. 3 Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku oraz  Regulaminu Sklepu, nie podlega ogólnym przepisom o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość poza lokalem przedsiębiorcy

Gramatura: 335 g/m2
Szerokość rolki: 140 cm
Kolory: 20 kolorów w tej kolekcji
Jednostka zakupowa: 1 szt. = 1 mb = 1,4 m2

 
640308
Nowy

Polecamy również ( 16 inne produkty w tej samej kategorii )

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło