EKOSKÓRA LIMA CK1 BIAŁA

39,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

EKOSKÓRA LIMA

 

Oferujemy Państwu sztuczne skóry oraz tkaniny obiciowe firmy PIK COLECTIONE. Cechuje je wysoka jakość wykonania oraz – poparta testami – bardzo duża trwałość podczas użytkowania. 


Towar jest w trakcie wyprzedaży i niektóre kolory mogą być już wycofane ze sprzedaży. Przed dokoaniem zakupu proszę zapytać czy wybrany matriał jest jeszcze dostępny.

 

ZAKUP I WYSYŁKA WIĘKSZEJ ILOŚCI

Kupując jedną sztukę, otrzymają Państwo 1mb tkaniny o wymiarach: 140cm x 100cm. Przy zakupie większej ilości (kilku sztuk) tkaniny wysyłamy ją w jednym kawałku. 

Widoczna na ekranie monitora kolorystyka może nieznacznie odbiegać od oryginalnej kolorystyki tkanin. Dopuszcza się nieznaczne różnice w kolorystyce tkanin pomiędzy partiami produkcyjnymi.

REALIZACJA ZAMÓWIENIA I DOSTAWA

Zamówienia realizujemy w ciągu 1-3 dni roboczych, lecz ostatecznie dostawa zależy od możliwości logistycznych wybranego przez Kupującego doręczyciela. Skor i tkanin nie wysyłamy przesyłkami za pobraniem. Niniejszy produkt wyczerpuje w pełni definicję rzeczy nieprefabrykowanej, która jest dostarczana na spersonifikowane żądanie klienta. Tym samym niniejszy produkt w myśl Art. 38, pkt. 3 Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku oraz Regulaminu Sklepu, nie podlega ogólnym przepisom o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość poza lokalem przedsiębiorcy.


Gramatura: 500 g/m2
Szerokość rolki: 140 cm
Kolory: 9 kolorów
Jednostka zakupowa: 1 szt. = 1 mb = 1,4 m2
Odporność na ścieranie (MARTINDALE): 51.200 cykli
640159
Nowy

Polecamy również ( 16 inne produkty w tej samej kategorii )

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło