Sprężyny kieszeniowe - formatki i materace na zamówienie!

person Wysłane przez: Mateusz list Kategorii: Aktualności Dodano: comment Komentarz: 0 favorite Trafienie: 613

Od jakiegoś czasu w naszej ofercie pojawiły się sprężyny kieszeniowe. Są to sprężyny obszyte woreczkiem wykonanym z wytrzymałego i przewiewnego wigofilu. Swoją wielozadaniowością zastąpiły one przestarzałe sprężyny bonellowe. Z uwagi na ich specjalistyczną budowę nie skrzypią one po dłuższym użytkowaniu.

Są one niezastąpione w produkcji materacy kieszeniowych, gdzie profile poszczególnych kieszeni są zależne od wybranej specyfikacji sprężyny. Kontrukcja takiego materaca pozwala na swobodny przepływ powietrza między sprężynami, więc jego użytkownik nie przegrzeje się w nocy. Jednak największym atutem takich materacy jest elastyczność punktowa, która sprawia, że doskonale dopasowuje się do ciała i jego pozycji.

Formatki, jak i materace ze sprężyń kieszeniowych mogą posiadać dowolny wymiar na życzenie klienta.

Do specyfikacji sprężyn należą takie parametry jak: ilość zwojów sprężyn, grubość drutu, średnica kielicha, wysokość sprężyn oraz dokładne wymiary wymaganej formatki. Formatki sprężyn kieszeniowych są niezbędne dla producentów materacy, którzy cenią sobie zdrowie, bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania klienta. Wymagający klient decyduje o tym ile stref ma mieć jego materac, aby zwiększyć swój komfort snu. 

W razie jakichkolwiek pytań, bądź wątpliwości prosimy o kontakt!

Posiadamy własny trasport, możliwy jest odbiór osobisty, bądź wysyłka paletowa i paczkowa :)

Komórka: +48 502 155 125

E-mail: biuro@e-t.com.pl

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło