Czym cechuje się tkanina obiciowa w stylu boho?

person Wysłane przez: Mateusz list Kategorii: Aktualności Dodano: comment Komentarz: 0 favorite Trafienie: 364

Aranżacja wnętrz nie jest zadaniem łatwym, ponieważ wymaga starannego wyboru poszczególnych detali. Powinny one tworzyć spójne i przyjazne użytkownikom wnętrze. Ciekawymi elementami, za pomocą których można w szybki i stosunkowo tani sposób odmienić niemal każdą przestrzeń są nowoczesne tkaniny obiciowe. 

Na jaki materiał obiciowy na sofę czy inne tego rodzaju meble warto się zatem zdecydować?

W szerokiej ofercie sprzedaży dostępne są różnorodne produkty, w tym choćby tkaniny obiciowe boho. Styl ten jest nieco szalony i z pewnością nietuzinkowy. Cechuje się on oryginalną mieszanką kolorów, które mogą być zestawiane w dość zaskakujący sposób. W stylu boho dozwolony jest przepych i zabawa kolorami. Na ścianach wnętrz znajdować się zatem mogą intensywne barwy, a materiał obiciowy na sofę może być malowany w duże i kolorowe kwiaty. Należy pamiętać o tym, że tkaniny obiciowe z motywem roślinnym są jednym z wyznaczników stylu boho. Warto dodać, że dużym zainteresowaniem i popularnością cieszą się również tkaniny obiciowe boho, które utrzymane są w kolorystyce ziemi, w tym neutralnych brązach i beżach. 

Jakie elementy powinny znaleźć się w tego rodzaju wnętrzach?

W pomieszczeniach utrzymanych w stylu boho nie może zabraknąć ozdób, w tym licznych poduszek. Mogą być one bogato zdobione frędzlami lub rzemykami. W tym wypadku dobrze sprawdzi się impregnowana kodura, która jest dość sztywna i prezentuje się bardzo okazale. We wnętrzach w stylu boho warto również sięgać po tkaniny obiciowe z motywem zwierzęcym. Mogą to być choćby tygrysie pasy, które doskonale prezentują się na ozdobnych poduszkach. Dużą popularnością cieszą się również koce, które mogą być szyte z miękkiej i przyjemniej w dotyku tkaniny minky. Z kolei do tapicerowania mebli stosować można wielokolorowy materiał obiciowy na sofę. Tak zwane patchworki cieszą się dużą popularnością i wzbudzają duże zainteresowanie. Kupujący mogą się również decydować na tak zwany materiał milano, który dostępny jest w szerokiej kolorystyce, w tym zgodnymi z new boho brązami i szarościami. Zwolennicy stylu boho sięgać mogą również po materiał typu bianka, który doskonale sprawdzi się we wspomnianych powyżej patchworkowych kompozycjach. 

Jakie inne tkaniny obiciowe boho cieszą się dużą popularnością wśród klientów?

Zwolennicy stylu boho chętnie wybierają motywy roślinne. Popularne są zatem tkaniny obiciowe z motywem kwiatowym. Dość często pojawia się w tym wypadku niezwykle popularna monstera czy skrzydłokwiat. Poza tym, kupujący mogą wybierać materiały inspirowane folkiem czy zdobione geometrycznymi wzorami. 

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło