Materac Piankowy, Dwustronny Miękki i Twardy 160cm

980,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Materac piankowy, dwustronny

Materac piankowy, dwustronny

Mate­rac wyko­nany został w cało­ści z pianki T35 o dwóch róż­nych twar­do­ściach. Pianka ta charakteryzuję się bar­dzo wyso­kim stop­niem gęsto­ści i twar­dości, dla­tego naj­le­piej spraw­dza się ona w pro­duk­cji mate­racy. Pianka T35 zapewnia również wysoką trwałość przez długie lata użytkowania.  Pro­dukt należy do dwóch grup – tych bar­dziej twardych oraz mięk­kich. Nasz materac cechuje się dwoma charakterystykami sprężystości i twardości. Wystar­czy przełożyć materac na drugą stronę, aby cieszyć się z innej jego cha­rak­te­ry­styki. Dzięki temu ide­al­nie dopa­su­jemy pro­dukt do wła­snych pre­fe­ren­cji. Grubość na poziomie 18 cm z pew­no­ścią zapewni wysoki kom­fort snu i relaksu dla całego ciała.

ZAKUP I WYSYŁKA

Przy zakupie jednej sztuki otrzymają Państwo materac o wymiarach: 200 cm x 160 cm x 18 cm.

REALIZACJA ZAMÓWIENIA I DOSTAWA

Zamówienia zbiorcze łączymy w jedną przesyłkę. Zamówienia realizujemy w 7 dni roboczych. Dostarczenie towaru zależy także od możliwości logistycznych wybranego przez Kupującego doręczyciela.

Materca jest składany w pół i odessany próżniowo, aby zminimalizować koszty wysyłki. Po otrzymaniu materaca, nalezy go niezwłocznie rozpakować. Pierwotny kształ osiągnie, miedzy 24-72h.

6300281
Nowy

Polecamy również ( 16 inne produkty w tej samej kategorii )

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło