MATERAC PIANKOWY ATM LUCCA 200x90

1 140,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Materac

MATERAC LUCCA VISCO

Materac posiada rdzeń z zimnej pianki oraz wierzchnią warstwę z wysoko eleastycznej pianki VISCO. Gwarantuje to wysoką elastyczność punktową, bardzo dobrą sprężystość oraz równomierny rozkład masy ciała podczas snu w każdej pozycji. Zimna pianka posiada strukturę z otwartymi komórkami, co umożliwia cyrkulację powietrza i zapewnia odpowiedni poziom wilgotności i ciepła. Wykonane z tej pianki materace posiadają serię precyzyjnych nacięć w strefie głowy, ramion, lędźwi i stóp, dzięki czemu materac uzyskuje 7 stref, zapewniających odciążenie kręgosłupa oraz optymalne jego podparcie. Materac ponadto pozwala na korzystanie z jego obu stron o różnej charakterystyce.

PARAMETRY TECHNICZNE
Wysokość wkładu 17 cm
Wysokość materaca 19 cm


Część 1   

Pianka termoelastyczna CELSIUS o gęstości 50 kg/m2 i wysokości 4 cm. Jest materiałem stworzonym w latach 70-tych w centrum badawczym NASA, celem zastosowania jej w nowych obszarach technologii przez amerykańską flotę kosmiczną. W dzisiejszych czasach znajduje zastosowanie zarówno w medycynie, jak i w produkcji materacy i poduszek. Pianka VISCO najnowszej generacji umożliwia redukcję napięcia wrażliwych obszarów ciała, czule reaguje na jego nacisk i temperaturę. Dopasowuje się do niego w jedyny w swoim rodzaju sposób. Dodatkowo pianka ta redukuje potrzebę ciągłej zmiany pozycji spania, przez co wspomaga efektywny sen.


Część 2  

Pianka wysokoelastyczna RICHLUX o gęstości 35 kg/m2 i wysokości 12 cm. Surowiec o dużej sprężystości łączący w optymalny sposób zalety wszystkich znanych materiałów do spania. Dzięki wysokiej elastyczności punktowej gwarantuje redukcję nacisku w dowolnej pozycji spania. Zaletą materacy z pianki RICHIUX jest ich duży ciężar objętościowy, co gwarantuje ich długą żywotność.
H2  Twardość materaca przeznaczona dla osób 0 wadze do 80 kg.
H3 wardość materaca przeznaczona dla osób 0 wadze od 80 kg do 120 kg.


Pokrowiec 

Tanina Basic
Wypełnienie Poliester 200g/m2
Pokrowiec materaca posiada wszyty wzdłuż wszystkich boków zamek rozdzielczy, umożliwiający jego rozpięcie.
Sposób prania: Isnieje możliwość prania pokrowca w temperaturze do 40°C.


2300293
Nowy

Polecamy również ( 16 inne produkty w tej samej kategorii )

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło