Tkanina poliestrowa dla psa BONES SILVER

22,60 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

TKANINA POLIESTROWA DRUKOWANA

Tkanina wykonana w 100% z poliestru, charakteryzuje się duża odpornością na uszkodzenIa mechaniczne, dlatego doskonale sprawdza się przy produkcji kojców dla psów i kotów. Tkanina posiada również powłokę poliuretanową, która odpycha wodę.

Skład surowcowy100% poliester

Kolor: tło antracytowe, aplikacje srebrne

Gramatura: 180 g/m

Szerokość: 150/160 cm

Wykończenie: PU/WD

 
Prezentowane parametry techniczne tkaniny zostały uzyskane podczas badań jakości tkaniny w laboratoriach producenta oraz w międzynarodowych instytutach włókiennictwa

 

Widoczna na ekranie monitora kolorystyka może nieznacznie odbiegać od oryginalnej kolorystyki tkanin. Dopuszcza się nieznaczne różnice w kolorystyce tkanin pomiędzy partiami produkcyjnymi.

 


ZAKUP I WYSYŁKA WIĘKSZEJ ILOŚCI

Kupując jedną sztukę, otrzymają Państwo 1mb tkaniny o wymiarach: 150cm x 100cm. Przy zakupie większej ilości (kilku sztuk) tkaniny wysyłamy ją w jednym kawałku. 

 

W NASZYM SKLEPIE ZNAJDĄ PAŃSTWO

TAKŻE INNE WZORY TKANIN OBICIOWYCH ORAZ WIELE ROZMAITYCH ARTYKUŁÓW TAPICERSKICH 

 

REALIZACJA ZAMÓWIENIA I DOSTAWA

Zamówienia realizujemy w ciągu 1-3 dni roboczych, lecz ostatecznie dostawa zależy od możliwości logistycznych wybranego przez Kupującego doręczyciela. Tkanin nie wysyłamy przesyłkami za pobraniem. Niniejszy produkt wyczerpuje w pełni definicję rzeczy nieprefabrykowanej, która jest dostarczana na spersonifikowane żądanie klienta. Tym samym niniejszy produkt w myśl Art. 38, pkt. 3 Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku oraz Regulaminu Sklepu, nie podlega ogólnym przepisom o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość poza lokalem przedsiębiorcy.

Tagi: tkanina wodoodporna, welur tapicerski, materiał wodoodporny, welur materiał, materiał welur, tkanina na leżak, materiał na leżaki, tkanina tapicerska, materiał obiciowy, materiał tapicerski, obicia tapicerskie, tkanina, materiały tapicerskie, tkaniny.Gramatura: 180 g/m2
Szerokość rolki: 150 cm
Jednostka zakupowa: 1 szt. = 1 mb = 1,4 m2
900486
11 Przedmioty
Nowy

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło