Tkanina poliestrowa Tropiki 67

23,39 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Indeks po MANGO 3308

TKANINA POLIESTROWA DRUKOWANA

Tkanina wykonana w 100% z poliestru, charakteryzuje się duża odpornością na uszkodzena mechaniczne, dlatego doskonale sprawdza się przy produkcji kojców dla psów i kotów. Tkanina posiada również powłokę poliuretanową, która odpycha wodę.

Skład surowcowy: 100% poliester

Gramatura: 180-190 g/m2

Szerokość: 155/160 cm

Wykończenie: PU/WD


Prezentowane parametry techniczne tkaniny zostały uzyskane podczas badań jakości tkaniny w laboratoriach producenta oraz w międzynarodowych instytutach włókiennictwa

 

Widoczna na ekranie monitora kolorystyka może nieznacznie odbiegać od oryginalnej kolorystyki tkanin. Dopuszcza się nieznaczne różnice w kolorystyce tkanin pomiędzy partiami produkcyjnymi. 


ZAKUP I WYSYŁKA WIĘKSZEJ ILOŚCI

Kupując jedną sztukę, otrzymają Państwo 1mb tkaniny o wymiarach: 158cm x 100cm. Przy zakupie większej ilości (kilku sztuk) tkaniny wysyłamy ją w jednym kawałku. 

 

W NASZYM SKLEPIE ZNAJDĄ PAŃSTWO

TAKŻE INNE WZORY TKANIN OBICIOWYCH ORAZ WIELE ROZMAITYCH ARTYKUŁÓW TAPICERSKICH 

 

REALIZACJA ZAMÓWIENIA I DOSTAWA

Zamówienia realizujemy w ciągu 1-3 dni roboczych, lecz ostatecznie dostawa zależy od możliwości logistycznych wybranego przez Kupującego doręczyciela. Tkanin nie wysyłamy przesyłkami za pobraniem. Niniejszy produkt wyczerpuje w pełni definicję rzeczy nieprefabrykowanej, która jest dostarczana na spersonifikowane żądanie klienta. Tym samym niniejszy produkt w myśl Art. 38, pkt. 3 Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku oraz Regulaminu Sklepu, nie podlega ogólnym przepisom o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość poza lokalem przedsiębiorcy

640044
5 Przedmioty
Nowy

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło