Włóknina wysokopuszysta 400 g/m2 -bele 15 mb 160cm

226,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Włóknina wysokopuszysta 400 g/m2 - bele 15mb 160cm

Owata poliestrowa jest to włóknina wysokopuszysta. Wykonana jest w 100% z trudnopalnych włókien poliestrowych. Jest ona miękka, sprężysta oraz odporna na zagniecenia. Włóknina ma właściwości antyalergiczne, jest przewiewna i nie chłonie wilgoci. Ma ona zastosowanie przy produkcji takich wyrobów jak np.: materace, legowiska dla zwierząt domowych, artykuły dziecięce, zabawki lub może być wykorzystana jako wypełnienie obić tapicerskich, a także służyć jako mata filtrująca powietrze lub wodę.

 

Włóknina posiada certyfikat jakości

Oeko-Tex®Standard 100

z Instytutu Włókiennictwa w Łodzi. 

 

ZAKUP I WYSYŁKA WIĘKSZEJ ILOŚCI

Kupując jedną sztukę, otrzymają Państwo 15mb włókniny o szer. 160cm.  Przy zakupie większej ilości (kilku sztuk) owaty wysyłamy ją w jednym kawałku i w postaci zajmującej mniej miejsca poprzez odessanie powietrza. W takiej sytuacji należy przesyłkę niezwłocznie rozpakować, aby włóknina nie uległa trwałym odkształceniom. 

 

REALIZACJA ZAMÓWIENIA I DOSTAWA

Zamówienia zbiorcze łączymy w jedną przesyłkę. Zamówienia realizujemy w dniu jego złożenia lub następnego dnia roboczego. Termin dostawy zakupionego towaru wynosi 1-2 dni robocze, lecz ostatecznie zależy on od możliwości logistycznych wybranego przez Kupującego doręczyciela.

 

Gramatura::           400 g/m2
Szerokość rolki: 160 cm
Grubość włókniny: ok. 35 mm
Kolor:
 biały
Jednostka zakupowa: 1szt. = 24m2 = 15mb
Nawój: 24m2/1 beli 
000400
Nowy

Polecamy również ( 10 inne produkty w tej samej kategorii )

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło